خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی

اولین و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال ۱۳۹۳ با حضور کلیه اعضاء در روز شنبه مورخ ۷/۲/۱۳۹۳ و ۳۱/۲/۱۳۹۳ ساعت ۱۸در محل دفتر امام جمعه محترم شهرستان تشکیل گردید.
در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آقای مهدی ملک محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه،با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی بیان داشتند لازمه پیشرفت اقتصادی اصلاح فرهنگ عمومی در زمینه های مختلف از جمله کار و تلاش ، فرهنگ صحیح مصرف ، وقت شناسی ، وجدان کاری ، مقدم بودن اهداف جامعه بر اهداف فردی و احترام به اخلاق در روابط اجتماعی می باشد.
در ادامه حجت الاسلام ربانی امام جمعه محترم با اشاره به شعار امسال عنوان نمودند وظایف ما در شورای فرهنگ عمومی بررسی معضلات و ویژگی های فرهنگی می باشد که در جامعه شهری و روستایی وجود دارد .
ایشان تلاش برای حذف سنت های غلط و تشویق مردم به حفظ و تقویت ارزش های دینی ، انقلابی ، اسلامی و فرهنگی شهرستان را از اصول اولیه ارتقا و تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ برشمردند.
حجت الاسلام والمسلمین ربانی برنامه ریزی جهت هماهنگی و همسو کردن دستگاه ها ، نهادها و مراکز دولتی و غیر دولتی را برای فعالیت در زمینه فرهنگی را بسیار ضروری دانسته و با آرزوی توفیق در جهت اجرایی کردن تصمیمات اتخاذ شده در سال ۹۳ به سخنان خود پایان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =