خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نشست شعرخوانی بمناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر

مراسم نشست شعری به مناسبت بزرگداشت سی و سومین سالروز سوم خرداد ، سالروز حماسه پرشکوه آزادسازی خرمشهر و سالگشت تاسیس انجمن ادبی آوای ارغنون با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن ادبی آوای ارغنون و کانون بسیج هنرمندان روز شنبه سوم خرداد در محل مرکز فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
برنامه با حضور شاعران انجمن ادبی ققنوس از تهران آقایان میناآباد ، سرخوش پارسا ، داریوش خطیر ، سیستانی ، مقدم ، حیدری ، خانمها آقازاده و طهماسبی ، اعضای انجمن ادبی آوای ارغنون ، جناب آقای مهدی سروش از شورای شهر ، هنرمندان و دیگر علاقمندان برگزار گردید.
در ابتدا آقای مهدی ملک محمدی ریاست اداره ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشتند:
سوم خردادماه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و نماد مقاومت و پایمردی ملت غیور ایران است، پیروزی رزمندگان اسلام در خرمشهر در سایه ولایت‌پذیری و اعتقاد و ایمان به خداوند بود که توسط رزمندگان و ملت ایران رقم خورد.
ایشان در رابطه با شعر عنوان نمودند: زبان شعر گویاترین ابزار فرهنگی ما ایرانیان می باشد و زمانی که پشت این سروده حکمت و اندیشه ای باشد تاثیر اشعار به مراتب بیشتر می شود.
در ادامه شاعران مهمان و شهرستان به قرائت اشعار زیبا ی خود پرداختند و با یاد آوری رشادت ها و ایثارگی های رزمندگان دوران ۸ سال دفاع مقدس در جنگی نابرابر خاطره این عزیزان را گرامی داشتند.

3930303 (1) 3930303 (2) 3930303 (3) 3930303 (5) 3930303 (7) 3930303 (9) 3930303 (10)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شانزده =