خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

مصاحبه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات با خبرگزاری فارس

آقای ملک محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات در گفتگو با خبرگزاری فارس عنوان نمودند:
سوم خردادماه نقطه عطفی در تاریخ اسلام و نماد مقاومت و پایمردی ملت غیور ایران است، پیروزی رزمندگان اسلام در خرمشهر در سایه ولایت‌پذیری و اعتقاد و ایمان به خداوند بود که توسط رزمندگان و ملت ایران رقم خورد.
ملت ایران همواره در عرصه‌های دفاع از اسلام و انقلاب خوش درخشیده و پیروزی‌های بسیاری را در تاریخ به ثبت رسانده است که فتح خرمشهر مهم‌ترین و بزرگ‌ترین حماسه‌سازی آنان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی بود.
ملک‌محمدی با بیان اینکه پیروزی رزمندگان اسلام در خرمشهر در سایه ولایت‌پذیری و اعتقاد و ایمان راسخ آنان به خداوند بود، اظهار داشت: سوم خردادماه نقطه عطف دفاع مقدس و کارنامه درخشان ایستادگی و مقاومت ایران در برابر متجاوزین و زورگویان تا دندان مسلح بود که به مدد خدای تعالی شکل گرفت.
وی با اشاره به اهمیت سوم خردادماه سالگرد آزادی خرمشهر عنوان کرد: عملیات بیت‌المقدس یکی از مهم‌ترین عملیات‌های کشور در طول دوران هشت سال دفاع مقدس بود که این روز از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در تاریخ انقلاب برخوردار است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات با اشاره به اینکه ولایت فقیه است که می‌تواند در نظام اسلامی حماسه‌های عظیمی را به‌وجود آورد، ادامه داد: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و به‌ویژه در عملیات بیت‌المقدس رزمندگان اسلام به دلیل تبعیت از ولایت فقیه توانستند با دست خالی موفقیت بزرگی را کسب کرده و ثابت کنند که پیروی و تبعیت از ولایت فقیه می‌تواند در خلق حماسه‌های عظیم تأثیرگذار باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات گفت: سوم خردادماه سال ۶۱ یادآور یکی از بزرگ‌ترین معجزات تاریخ انقلاب و ایران اسلامی است که در پرتو آن خرمشهر با امداد الهی و قدرت ایمان و تقوای رزمندگان اسلام آزاد شد و به عنوان حماسه‌ای جاودان در تاریخ ثبت شد.
وی تأکید کرد: این حرکت عظیم موجب پیدایش وضعیت نوینی در صحنه سیاسی و نظامی جنگ تحمیلی و تحولات آینده خاورمیانه شد و اسباب اضطراب و نگرانی آمریکا و قدرت‌های حامی رژیم بعثی را فراهم کرد.
ملک‌محمدی همچنین برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع هشت سال دفاع مقدس، برگزاری نشست شعر خوانی، نشست تخصصی هنر کودکان در سالن همایش ایستگاه گل و گیاهان زینتی و برگزاری نشست نقاشی در محل نماز جمعه را از دیگر برنامه‌های این شهرستان به مناسبت سوم خردادماه عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =