خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

برگزاری همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر

این همایش به مناسبت ایام محرم‌الحرام و هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر در دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود.

اجتماع آمران به معروف و ناهیان از منکر و تقدیر از فعالان این عرصه، سخنرانی روحانیون و مبلغین پیرامون اهمیت و جایگاه امر به معروف و نهی از منکر از دیگر برنامه‌های دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر در این شهرستان است.

قیام عاشورا و نهضت امام حسین(ع) با دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر عجین شده است، در نهضت امام حسین(ع) و قیام عاشورا عوامل متعددی دخالت داشته ولی اقامه امر به معروف و نهی از منکر مهم‌ترین آن است چرا که خود حضرت سید الشهدا(ع) در جمله‌ای اصلاح در امت جد پیامبر(ص) و اقامه امر به معروف و نهی از منکر را دلیل قیام خود دانسته‌اند.

امام جمعه محلات نیز با تأکید بر اینکه همه مسئولان باید فرهنگ سازی لازم و تذکر لسانی را در دستور کار قرار دهند، گفت: برجسته کردن نیکی‌ها و معروفات در جامعه و گوشزد کردن منکرات برای ریشه ‌کنی آن نیازمند تلاش همگانی است.

حجت‌الاسلام مهدی ربانی با اشاره به اینکه شعار امسال ستاد احیای امر به ‌معروف ‌و نهی ‌از منکر تذکر لسانی وظیفه همگانی و ترویج نقدپذیری است، یادآور شد: پیام قیام امام حسین(ع) باید در ماه محرم و مجالس عزاداری تبیین شود زیرا هر چه زمان می‌گذرد نهضت حسینی و فرهنگ حسینی در جامعه پررنگ‌تر می‌شود.

 

3920818 (6) 3920818 (2) 3920818 (4) 3920818 (1) 3920818 (5) 3920818 (7)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 2 =