خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

برگزاری کارگاه آموزشی داستان نویسی

کارگاه آموزش اصول و مبانی داستان نویسی همزمان با بزرگداشت دهه مبارک فجر با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن ادبی آوای ارغنون در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ساعت ۱۰ صبح در محل مرکز فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور اعضای انجمن و دانش آموزان در مقطع متوسطه اول و دوم   برگزار گردید.
آموزش در سرفصل های : پیشینه ، مفهوم استاندارد داستان ، انواع داستان کوتاه و بلند و… ، شرایط و لوازم نویسندگی ، شخصیت پردازی ، نقش محوری شخصیت ها ، جریان سیال ذهن ، فضا و درون مایه توسط سرکار خانم حدیث رسولی از اراک انجام شد.
در این کارگاه تلاش بر این بود که فضا باز شده و به شرکت کنندگان کمک شود تا ایده‌های نو و تازه‌ای را که در ذهنشان وجود دارد پرورش دهند و ذوق و شوق نوشتن دروجودشان تقویت شود زیرا داستان نویسی یکی از راه‌های پرورش فکر و ذهن افراد است.
در پایان از کلیه شرکت کنندگان خواسته شد داستان کوتاه با موضوع مطرح شده بنویسند و به نقد و بررسی گذاشته شد و ایده های آن ها با همفکری ، گفتگو و استفاده از تجربه خودشان پالایش گردید.
هدف از برگزاری این کارگاه ایجاد محافل داستانی و پرورش داستان نویسان جوان به منظور تقویت استعداد و تخصصی نمودن مهارت نویسندگی می باشد.

نکته قابل توجه حضورچشمگیر دانش آموزان دبیرستان نمونه رازی دراین کارگاه   بود که بدینوسیله از مدیر دبیرستان فوق سپاسگزاری می شود .

3941121 (3)

3941121 (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهار =