خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نمایشگاه حجاب و عفاف با عنوان (حریم ریحانه ۲)

نمایشگاه حجاب و عفاف با عنوان (حریم ریحانه ۲) به مناسبت بزرگداشت روز حجاب و عفاف و با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت مسئله فرهنگ، حجاب، عفاف و لزوم آشنایی نسل جوان با فلسفه حجاب اسلامی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیروی انتظامی در محل برگزاری نماز جمعه (مصلی) شهرستان در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۹ برگزار شد.
هدف از برگزاری نمایشگاه معرفی، ترویج و اشاعه فرهنگ، اعتقاد دینی و اسلامی و ایجاد آگاهی و تبیین موضوع”حجاب مصونیت است نه محدودیت”برگزارشد.
نمایشگاه مزبور شامل ۸۰ پوستر با موضوعات حجاب، عفاف، یادداشت ها و مطالب اجتماعی شامل : تاریخچه پوشش در جهان، تاریخچه پوشش در ایران، پوشش از نگاه بزرگان و از قول دیگران (شخصیتهای خارجی)، پوشش و عفاف در شعر پارسی، پوشش در ادیان، عفاف و حجاب در اسلام، فقط همسرم، به ساز بعضی ها (بررسی و پاسخ به شبهات حجاب)، خون نوشته ها، عفاف در حبس (کشف حجاب)، هجوم خاموش، از زبان آمار، از نگاه علم، حجاب در قرن ۲۱، حجاب آسان، به خاطر حجاب (حجاب جبهه جهانی زن مسلمان) می باشد.
در حاشیه این نمایشگاه ایستگاه نقاشی برای کودکان با موضوع حجاب و با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و حجاب برای کودکان و نوجوانان نیز برپا شد.

همجنین نمایشگاه حجاب و عفاف حریم ریحانه از تاریخ ۱۳۹۴/۴/۲۰ به مدت یک هفته در محل مرکز فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

3940420 (2) 3940420 (1) 3940420 (3)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =