خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نمایشگاه پوستر بمناسبت هفته اعتیاد

همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات اقدام به برپایی نمایشگاه عکس و پوستر و توزیع بروشور و تراکت با موضوعات ارتباط با جوانان و نوجوانان ، آشنایی با مواد روان گردان و اثرات مخرب مواد افیونی نمود.

این نمایشگاه در روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ در محل مرکز فرهنگی هنری اداره شهرستان برگزار گردید.

هدف از برپایی این نمایشگاه ، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی درست به جامعه در راستای پیشگیری از اعتیاد و به نمایش گذاشتن آثار زیانبار استفاده از موادمخدر و عواقب جبران ناپذیر آن می باشد ، چرا که انجام اقدامات فرهنگی باعث تشویق جوانان به سمت دوری جستن از موادمخدر در اجتماع می شود. مصرف مواد مخدر به ویژه بین قشر جوان، یکی از نگرانی های جدی والدین و مسوولان است که باید به آن پرداخته شود.

این نمایشگاه به صورت داستان تصویری با محتوا و مفاهیم معضلات و روشهای پیشگیری از مواد مخدر ، مهارتهای زندگی ، سبکهای فرزند پروری و… به معرض نمایش گذاشته شده است.

آنچه که در خروجی این نمایشگاه مد نظر است ؛ ارتقای سطح سلامت روانی افراد و نیز دور نگه داشتن جامعه از آسیب های اجتماعی نظیر اعتیاد است.

” اعتیاد یعنی یک عمر رنج به بهای چند لحظه خوشی ، سیگار دروازه ورود به اعتیاد ، نه گفتن به هر چیزی که به ضرر ماست بهترین راه مقابله با اعتیاد است ” جملاتی است که در بخش نخست این نمایشگاه در حکم تلنگر برای مخاطب ظاهر می شود.

نمایشگاه به مدت یک هفته جهت بازدید علاقمندان دایر می باشد.

3940406 (3) 3940406 (2) 3940406 (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + ده =