خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

برگزاری نشست شعرخوانی بمناسبت تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

در اولبن جلسه انجمن ادبی آوای ارغنون در سال جدید ، نشست ادبی به مناسبت میلاد دو نور حضرت فاطمه (س) و امام خمینی (ره) ، روز زن و روز مادر در روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱/۱۹ ساعت ۱۷ در محل مرکز فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

در ابتدا شاعران انجمن به قرائت اشعار سروده شده با موضوع مقام زن ، مادر ، بهار طبیعت و موضوعات آزاد دیگر پرداختند.

در ادامه جلسه ، آقای مهدی ملک محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایراد سخنانی پرداختند.

ایشان ضمن تبریک سال جدید ، ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) ، روز زن و هفته مادر را گرامی داشته بیان نمودند : با توجه به نام گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان دولت و ملت (همدلی و همزبانی) باید بتوانیم با کمک همدیگر و تعامل در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران گام های موثر و مفیدی برداریم .

ایشان همچنین یکی از مهمترین ابزارهای تکامل توسعه فرهنگی را برنامه ریزی فرهنگی دانستنه عنوان نمودند که این امر باعث تحول و پیشرفت بیشتر در جامعه می شود . بنابراین برنامه ریزی یک رکن بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی می باشد و پلی است که بین حال و آینده زده می شود.

در ادامه آقای ملک محمدی به این نکته اشاره داشتند که اگر میخواهیم اعتماد مردم را جلب کنیم و باورمان کنند راه آن صداقت است صداقت در گفتار و کردار. چون هر حرفمان یک پرونده می شود و هر عمل و رفتارم ان صفحه ای از کتاب شخصیت ما را تشکیل می دهد.پس این خود ما هستیم که برای خویش اعتبار می آفرینیم.

در پایان مراسم به مناسبت روز زن با اهدای هدیه و لوح سپاس از بانوان شاعر تجلیل به عمل آمد.

3940119 (4) 3940119 (6) 3940119 (3) 3940119 (2) 3940119 (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پنج =