خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

آیین تجلیل و برگزاری نمایشگاه آثار استاد قربانی

مراسم تجلیل از کاتب کلام وحی استاد محمدعلی قربانی و آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی ازآثار وی با عنوان تسبیح نور در روز پنج شنبه ۴/۳/۱۳۹۶ ساعت ۶  عصر با حضورامام جمعه ، حجه الاسلام والمسلمین ربانی ، جناب آقای محمدامینی معاونت فرمانداری ، مهندس آقارضایی شهردار رئیس و اعضای شورای شهر و هنرمندان خوشنویس در محل نگار خانه شفق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید.

این برنامه توسط کانون بسیج هنرمندان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن خوشنویسان شهرستان ،  به مناسبت بزرگداشت سالروزآزادسازی خرمشهر برگزار گردید.

هدف از برگزاری این مراسم ، تجلیل از استاد محمد علی قربانی به پاس خدمات ارزنده ایشان به خوشنویسی شهرستان محلات به همراه آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی از آثار آن بزرگوار انجام شد.

آثار ارائه شده در نمایشگاه تعداد ۲۰ تابلو کتابت شده با خطوط نستعلیق و نسخ می باشد.ضمنا صفحاتی از قران کریم که با خط نسخ فارسی توسط استاد کتابت شده در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

اجرای زنده موسیقی سنتی توسط هنرمندان انجمن موسیقی از برنامه های جانبی بود که فضایی دلنشین ایجاد کرد.

در پایان مراسم با تقدیم لوح سپاس و اهدای یک قطعه قالیچه دستباف از استاد تجلیل به عمل آمد.

همچنین کارگاه آموزشی  به صورت تخصصی و جهت بهره مندی بهتر شرکت کنندگان با حضور استاد محمد علی قربانی در محل انجمن خوشنویسان محلات برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =