خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

برگزاری جلسه بررسی وضعیت سینما قدس محلات

فرماندار محلات در جلسه بررسی مشکلات سینما قدس شهرستان محلات با اشاره به وجود استانداردهای لازم در این سینما بیان کرد: سینما از ظرفیت های مهم فرهنگی در شهرستان محسوب می شود که رفع مشکلات آن به دلیل توریستی بودن محلات قابلیت بهره برداری بهینه از این مجموعه را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: تصمیم گیری درباره شروع به کار مجدد این مجموعه از اهمیت بسزایی برخوردار است و تمامی مسئولان دخیل می بایست با تعامل و انجام همفکری مناسب شرایط را برای رفع مشکلات سینما قدس و خروج آن از وضعیت فعلی فراهم آورند.

فرماندار شهرستان محلات خاطر نشان ساخت: یکی از نکات امیدوار کننده در این میان وجود دیدگاه مشترک بین تمام مسئولان برای حل مشکلات سینما قدس است که با اندیشیدن تدابیر مناسب امکان بازگشایی مجدد سینما در آینده نزدیک وجود دارد.

زینی وند بیان کرد: در این خصوص جلسه مشترک بنده و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده و نماینده وزیر با حضور در شهرستان محلات اقدام به بررسی کارشناسی طرح کردند که مقرر شد وزارت ارشاد اعتبار قابل توجهی برای کمک به رفع مشکل سینما در اختیار شهرداری محلات قرار دهد که تحقق این امر منوط به اتخاذ تصمیم مناسب برای حل مشکل است.

وی واگذاری سینما به شهرداری محلات را گزینه ای مناسب ارزیابی کرد و افزود: عام المنفعه بودن این طرح و ایجاد ارزش افزوده برای شهرداری پس از راه اندازی مجدد سینما از جمله دلایل مهم واگذاری سینما به شهرداری محسوب می شود.

در بخش دیگری از این نشست مقرر شد بانک ملی به عنوان سهام دار بخشی از سینما قدس محلات پیگیری لازم برای ارائه تخفیف مناسب و تقسیط بلندمدت بدهی مالک سینما برای بازپرداخت را بررسی کند تا در ادامه شهرداری محلات نسبت به خرید مجموعه، اقدامات تکمیلی را در دستور کار خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =