خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

تجلیل از خبرنگاران محلات بمناسبت روز خبرنگار

بمناسبت روز خبرنگار دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات شهرستان محلات در فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: یکی از راهکارهای موجود برای تقویت واحدهای روابط عمومی بهره برداری اصولی از سایت و فضای مجازی است.

محسن شریفی با تبریک روز خبرنگار تصریح کرد: مسئولان می بایست با توجه به جایگاه خبرنگاران اهتمام ویژه ای به این قشر داشته باشند و از ظرفیت های موجود در حوزه دیجیتال برای سرعت بخشیدن به آگاهی شهروندان استفاده کنند.

فرماندار محلات هم با تبریک این روز به اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران مشاوران و راهنمایان بسیار خوبی برای مدیران هستند که باید از ظرفیت آنها استفاده بهینه کرد. خبرنگاران مشاورانی امین محسوب می شوند که باید با احترام مطالب آنها را مورد مطالعه قرار داد و در این بین نقش رسانه های منتقد نیز حائز اهمیت است که می بایست از نقدهای منصفانه آنها در راستای اصلاح امور در ادارات بهره برد.

زینی وند با بیان اهمیت نقش روابط عمومی در ادارات ادامه داد: مدیران باید نسبت به جایگاه روابط عمومی در ادارات آگاهی کامل داشته باشند و یکی از ضروریات امروز برای مدیران داشتن درک و فهم صحیح نسبت به حوزه روابط عمومی و اهمیت وجود آن در یک مجموعه است.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی نیز در این جلسه با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: شهرستان محلات یکی از شهرهای فعال استان مرکزی به منظور برگزاری جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات است که امیدواریم این روند در آینده نیز ادامه داشته باشد.

مصطفی عرب بیان کرد: اطلاع رسانی نقطه اشتراک میان مسئولان روابط عمومی و خبرنگاران است و ما به دنبال کارآمدی نظام و دولت از این طریق هستیم و یکی از ظرفیت های مناسب برای برقراری پیوند میان خبرنگاران خانه مطبوعات است که به شکل خوبی در حال فعالیت است.

وی راه اندازی سایت در ادارات را مستندترین و جامع ترین شیوه اطلاع رسانی برشمرد و گفت: اهتمام ادارات برای راه اندازی سایت نقش موثری در کمک به ارباب رجوع و ارائه هرچه بهتر خدمات دارد که این امر می بایست مورد توجه دستگاه ها قرار گیرد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مرکزی خاطرنشان ساخت: شهرستان محلات در حوزه رسانه به لحاظ کمی از وضعیت خوبی برخوردار است و تلاش خود را برای کاهش مشکلات واحدهای روابط عمومی و خبرنگاران در سطح استان انجام خواهیم داد.

در بخش پایانی این جلسه از خبرنگاران شهرستان محلات با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =