خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

افتتاح نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی

به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در محل دانشگاه آزاد اسلامی در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۲۱ ساعت ۱۰ صبح با حضور حجه الاسلام والمسلمین ربانی امام جمعه، مهندس استرابی شهردار  و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان افتتاح گردید.

این نمایشگاه با مشارکت انتشارات شیر محمدی  ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دانشگاه آزاد اسلامی ، فرمانداری ، شهرداری و آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید.

در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰۰ عنوان در موضوعات گوناگون دینی و مذهبی، کودک و نوجوان، علمی، ادبی، هنری، سیاسی، تاریخی، اجتماعی، شعر و ادبیات، کامپیوتر و… همچنین محصولات فرهنگی ، که از تاریخ ۲۰ آبان الی ۲۰ آذر ماه از ساعت ۹ الی ۱۸ پذیرای عموم علاقمندان می باشد.

در کنار نمایشگاه کتاب ، محصولات فرهنگی و نرم افزار های مختلفی جهت علاقمندان در معرض فروش قرار گرفته است.
نمایشگاه‌ با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار گردیده و در این راستا با در نظر گرفتن تخفیف ۳۰ درصد ، ضمن تکریم اهالی فرهنگ ، امکان خرید و استقبال علاقمندان را نیز بالا برده است.
این برنامه‏ها با هدف جذب مخاطب و پایدار کردن جریان مطالعه کتابخوانی صورت می گیرد چرا که مطالعه کتاب منشأ اندیشه است و تقویت فکر و اندیشه درخت علم و دانش را تناور می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 16 =