خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

دیدار هنرمندان بامدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار

نشست صمیمانه هنرمندان انجمن های فرهنگی هنری با جناب آقای محسن شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، دکتر علیرضا سلیمی نماینده مردم شهرستان های محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام ذوالفقاری مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد و آقای کردی فرماندار شهرستان در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ساعت ۱۵ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدا فرماندار شهرستان جناب آقای کردی ضمن عرض خیرمقدم نقش هنرمندان در جامعه را مهم دانسته عنوان کردند هنرمندان با سرانگشتان پرتوان خود می توانند در زمینه رشد شاخص های فرهنگی و اجتماعی نقش اساسی داشته باشند.

در ادامه دکتر علیرضا سلیمی سخنانی را در رابطه با مسائل و نیازهای فرهنگی هنری شهرستان مطرح کردند.

ایشان با اشاره به وضعیت نا مشخص مجتمع فرهنگی هنری و سینما ، زیرساخت های فرهنگی را در شهرستان محدود دانسته خواستار توسعه دامنه فعالیت های فرهنگی هنری با تامین امکانات مورد نیاز شدند و اظهار نمودند مدیریت فعالیت های فرهنگی هنری باید به خود هنرمندان واگذار شود و مسئولین کار سیاست گذاری را انجام دهند.

ایشان در ادامه ضمن درخواست تجهیز و ساماندهی کتابخانه های شهرستان خاطرنشان کردند باید در باره ی شخصیت های استان مرکزی مانند امیرکبیر ، قائم مقام فراهانی ، شهید محلاتی و سایر مفاخر استان فیلم تهیه گردد.

در ادامه جناب آقای شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع هنرمندان انجمن های فرهنگی هنری شهرستان در مورد عدم تکمیل مجتمع فرهنگی هنری اعلام نمودند علیرغم این که فرهنگ و ارشاد فقط بهره بردار این مجتمع می باشد ولی باز هم پیگیری های لازم در خصوص پیشرفت سریع تر ساخت آن را انجام می دهد و وزارتخانه به محض تکمیل آن اقدامات لازم در حوزه تجهیزات را انجام خواهد داد.

ایشان با اشاره به رویکرد توجه به شهرستان ها ، از برگزاری همایش ها و جشنواره های برگزار شده در شهرستان های مختلف خبر داده اعلام نمودند امسال چهارگروه نمایشی از استان به جشنواره فجر امسال راه پیدا کردند که یکی از آن گروه ها از شهرستان محلات به نام گروه نمایشی طه به سرپرستی میثم کرمی در رشته اجرای خارج از صحنه می باشد. همچنین امسال برای اولین بار استان مرکزی در برگزاری تئاتر فجر شرکت خواهد داشت .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت برگزاری نشست کتابخوان و تقدیر از سه نفر از نویسندگان شهرستان و همچنین  تکریم و بزرگداشت ده نفر از پیشکسوتان و بزرگان حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری و قرآنی محلات اعلام آمادگی نموده افزودند در صورت انجام هماهنگی های لازم توسط شهرستان این اداره کل همکاری لازم در برگزاری سمپوزیوم دو سالانه سنگ در زمینه پیکرتراشی با دعوت از مجسمه سازان برجسته کشوری را خواهد داشت.

در انتها توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از آقای محمد کردی ، نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دلیجان و آقای مهدی ملک محمدی با تقدیم هدیه و لوح  سپاس تقدیر به عمل آمد.    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 3 =