خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

برگزاری نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در کانون فرهنگی هنری ولایت نیم ور

به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی   با محوریت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در ایام الله دهه فجر افتتاح شد .

این نمایشگاه توسط کانون فرهنگی هنری ولایت شهر نیم ور و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در روز دوشنبه ۹۶/۱۱/۱۶ در محل کانون ولایت مسجد جامع با حضور امام جمعه ، شهردار ،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر نیم ور ، مسئول پایگاه بسیج و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان افتتاح گردید.

در این نمایشگاه بیش از۲۵۰۰ جلد کتاب و ۳۰۰ عنوان در موضوعات گوناگون دینی و مذهبی، کودک و نوجوان، علمی، ادبی، هنری، سیاسی، تاریخی، اجتماعی، شعر و ادبیات، کامپیوتر و… همچنین محصولات فرهنگی ، پوستر ، محصولات عفاف و حجاب ،  سی دی های مذهبی و نرم افزار بازی و یادمان شهدای شهر  که از تاریخ ۱۶ الی ۲۶ بهمن ماه از ساعت ۸ الی ۲۰ پذیرای عموم علاقمندان می باشد.

هدف از این نمایشگاه ها ارتقای شاخص‌های فرهنگی و ایجاد علاقه در بحث کتاب و کتابخوانی برای افراد است زیرا در مطالعه کتاب به عنوان یک کالای فرهنگی، لذت مطالعه یکی از عوامل اساسی رضایتمندی و ترویج کتابخوانی است. در حوزه مطالعه‌ی‌ مفید و مؤثر ، اصل مهم پایداری و استمرار در مطالعه است. مطالعه‌ای‌ مفید و پایدار است که فرهنگ مطالعه را معنا می‌دهد. روشن است که نمایشگاه های کتاب کارکرد معناداری در حوزه مطالعه مفید و حوزه دسترسی آسان به کتاب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =