خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

۷ فروردین روز جهانی تئاتر

‍  هنر تئاتر این هنر کلامی و زبانی بهترین راه ارتباطی برای بیان درد/غم/احساس وشادی است و تئاتر تابلوی تمام نمای تمام هنرهای موجود وخلق شده است هنری است که ادبیات/نقاشی/موسیقی/رنگ/فرم و…. را در خود جا داده است و باعث تجلی تمام هنرها می شود هنر اصیل تئاتر، نشان توسعه و تعالی جوامعی می باشد که به نیک سرشتی و خوش سرنوشتی مردم خویش اهتمام دارند و خردمندانه از صداقت و شفافیت هنر تئاتر برای بهبود آلام اجتماعی بهره می‌گیرند.

 ضرورت توجه به تئاتر و باور به نقش‌آفرینی اجتماعی آن، می‌تواند ما را به سرمایه‌ای بی‌بدیل رهنمون سازد که از آن به نفع نیازهای زمانه امروز و خواسته‌های فردا بهره‌مند کند. توجه به این قشر و هنر، می‌تواند در نظام هنرمند محور تئاتر امروز مؤثر واقع شود و دستیابی به این مهم با ممارست و همکاری همه نهادهای فرهنگی که به برگزاری رویدادها، تولیدات تئاتری امکان‌پذیر خواهد شد.
نکوداشت «روز ملی هنرهای نمایشی» ۷ فروردین ماه در تقارن با بهار طبیعت و حلول سال نو، می‌تواند مؤید تحول‌آفرینی و نشاط‌بخشی تئاتر و امیدواری نسبت به‌روزهای بهتر برای فرهنگ و هنر و شکوفایی خلاقانه این مرزوبوم و صیانت از فرهنگ ملی باشد. این روز گرامی را به جامعه هنری به‌ویژه اصحاب فرهیخته هنر تئاتر شهرستان تبریک می‌گویم و فروتنانه و با تقدیم امیدها و نویدها،چشم در راه بهاری‌ترین اتفاق‌های صحنه خواهیم ماند.”

مهدی ملک محمدی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =