خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

جشن اردیبهشت تئاتر

 جشن اردیبهشت تئاتر محلات در روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۲/۲۲ ساعت ۱۷ در مکان سالن تجربه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مهندس استرابی شهردار ، جناب آقای محمدامینی معاونت فرمانداری ، آقای براتی زاده بخشدار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، هیات نظارت بر نمایش شهرستان و هنرمندان رشته نمایش برگزار گردید.

 مراسم  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شورای اسلامی شهر و شهرداری توسط گروهی از هنرمندان انجمن نمایش به سرپرستی حسام الدین علامی  برگزارشد .

در ابتدا آقای مهدی ملک محمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ضمن تشکر از دست اندرکاران برنامه به طور اختصار به بیان نکاتی پیرامون اجرای برنامه های فرهنگی پرداخت.

ایشان آموزش را برای اجرای برنامه ها ضروری دانسته افزودند باید از خرد جمعی استفاده کرده با شناسایی آسیب های جامعه و استفاده از آموزش و با زبان هنر معضلات اجتماع را مورد نقد قرار دهیم تا مخاطبین بیشتری را جذب کنیم .

سپس سرکار خانم هاشمی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر پیرامون تئاتر درمانی و تاثیر تئاتر در فرهنگ سازی و اجتماعی شدن نوجوانان و حمایت مادی و معنوی از هنرمندان سخنانی بیان نمود.

در ادامه از سرگروه های فعال  نمایشی و چهار نفر از بانوان فعال حوزه نمایش در سال ۱۳۹۶ با اهدای لوح سپاس و هدایا تجلیل به عمل آمد.

در انتها ضمن تقدیر و تشکر اززحمات آقای عباس حایری ، آقای حسام الدین علامی به عنوان رابط جدید انجمن نمایش معرفی شدند.

در پایان جلسه ی پرسش وپاسخ با حضور رئیس و کارشناس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمندان برگزار گردید.

مراسم اردیبهشت تئاتر همه ساله باهدف دیدار وهم اندیشی هنرمندان وتجلیل وقدردانی از فعالان این هنر تشویق وترغیب نهادهای فرهنگی ومدیران مربوط به هنرهای نمایشی انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =