خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

اجرای هنرجویی موسیقی بانوان

همزمان با ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) اجرای هنرجویی واحد موسیقی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ویژه بانوان در محل سالن اجتماعات حضرت زینب (س) در روز پنجشنبه مورخ  ۱۳۹۷/۴/۲۸ در ساعت ۱۷/۳۰ برگزارشد.

در این برنامه حدود ۳۰ نفر از هنرجویان آموزشگاه موسیقی همراز و مانا در ‏قالب  اجراهای تک نوازی، دو نوازی و سه نوازی با سازهای تنبک، تار، سه تار و سنتور، پیانو و گروه نوازی دف به روی صحنه رفته و به اجرای موسیقی پرداختند.‏

اجرای هنرجویی مرحله ای از آموزش است  برای بررسی چگونگی پیشرفت هنرجویان و هم نموداری است از نتیجه کار، تا بر اساس آن بهتر می توان دلایل ضعف هنرجویان را بر طرف کرد.

این اجراها هم برای تشویق و انگیزه هنرجویان است و هم حس اعتماد به نفس نوازندگان را بیشتر می کنند و می توانند موارد جدیدی را که تا به حال برخورد نکرده بودند بیاموزند.

اجرای مقابل جمع در پیشبرد اهداف آموزشی کمک کننده است از این رو به هنرجویان و نوازندگانی که تازه قدم به این مسیر گذارده اند توصیه می شود تا هم توانایی اجرای صحنه ای و ارتباط و احترام به مخاطب را کسب نمایند و هم با سازها آشنا شوند.

ارتقای سطح هنری هنرجویان موسیقی، معرفی و آشنایی مردم با کلاس‌ها و فعالیت‌های کانون موسیقی و نیز افزایش انگیزه هنرجویان موسیقی برای کار گروهی از اهداف مهم اجرای کنسرت هنرجویی موسیقی می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =