خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

کلاس های بازیگری

انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات  در راستای جذب علاقمندان به هنر بازیگری و برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان ، نوجوانان و خردسالان و ارتقای سطح هنری اعضای انجمن نمایش ، اقدام به برگزاری یک دوره کارگاه آموزش تئاتر از متن تا اجرا نموده است.

آموزش در دو بخش بازیگری و کارگردانی و در دو رده سنی ۹ تا ۱۵ سال و بزرگسال با هدف گسترش این هنر مبتنی بر علم و آگاهی و همچنین تشویق و ترغیب افراد مستعد در عرصه تئاتر  زیر نظر استاد  روح الله سروش کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر و هنرمند با تجربه ، در سه ماهه تابستان ۱۳۹۷ انجام می شود.

این کارگاه در تلاش است با بهره‌گیری از شیوه‌های مختلف بازی در جریان تمرین‌ها، هنرجویان را با شخصیت‌پردازی و درک موقعیت‌های فرضی و چگونگی رسیدن به کاراکتر از راه بداهه پردازی و… آشنا سازد.

همچنین موضوع حضور در لحظه و بررسی ویژگی‌های جسمانی و روانی کاراکتر و مباحث دیگر مربوط به بازیگری از تمرین تا اجرا در این کارگاه مورد بحث قرار گرفته و آموزش داده می‌شود.

پس از پایان این دوره آموزشی، هنرجویان دوره کارگردانی سه متن نمایش کوتاه آماده نموده و دانش‌آموختگان دوره بازیگری در آن ایفای نقش می کنند.

در انتها به دانش آموختگان ، گواهی گذراندن دوره اعطا می شود.

گفتنی است این دوره از کلاس ها هر روز در محل سالن تجربه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =