خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

معرفی کتاب توسط اعضای انجمن در نشست “کتاب‌خوان”

صد و چهل و هشتمین نشست «کتاب‌خوان»روز چهارشنبه پانزدهم مهر با حضور کتابداران، نویسندگان و جمعی از فعالین حوزه کتاب در سالن اجتماعات حضرت زینب(س) شهر محلات برگزار شد.
در این نشست ده نفر به معرفی کتاب پرداختند که در این بین آقایان دکتر حسین رضایی و استاد علیرضا ملاحسینی اعضای گرانقدر انجمن ادبی آوای ارغنون نیز حضور داشتند .
کتاب داستان نویسی جریان سیال ذهن نوشته حسین بیات توسط استادعلیرضا ملاحسینی معرفی گردید.این کتاب که از سوی انتشارات علمی فرهنگی منتشر شده، از سه فصل با عنوان‌های «پیدایش داستان‌نویسی جریان سیال ذهن در غرب»، «ویژگی‌های آثار جریان سیال ذهن» و «شیوه جریان سیال ذهن در ادبیات داستانی ایران» تشکیل شده است.
نویسنده در این فصول سعی کرده که به بررسی روند شکل‌گیری این شیوه در داستان‌نویسی با مرور تاثیرات آن بر سبک‌های مختلف ادبی در غرب و ارزیابی زمینه‌های اجتماعی، ادبی و … و نیز چگونگی تاثیرگذاری این شیوه در آثار نویسندگان غربی و ایرانی بپردازد.

همچنین کتاب فلسفه‌ای برای زندگی نوشته ویلیام اروین توسط آقای دکتر حسین رضایی معرفی شد.

این کتاب سعی دارد مخاطب را با موضوع داشتن فلسفه ای برای زیستن و زندگی کردن درگیر کند و نگاه‌ها و افق‌های تازه‌ای را در برابر او بگشاید. نویسنده کتاب معتقد است بدون داشتن فلسفه ای برای زندگی، عمرمان را هدر می‌دهیم و بسیاری از لحظات عمر خود را با تنش و سرخوردگی سپری می‌کنیم.

در پایان نیز با اهدای هدیه و لوح اس از شرکت کنندگان تقدیر به عمل آمد.

3940715 (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =