خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نمایشگاه کتاب با ۵۰ درصد تخفیف

نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ساعت ۱۷  مورخ ۱۲ شهریور در محل  سالن اجتماعات حضرت زینب (س) با حضور حجه الاسلام والمسلمین ربانی امام جمعه، مهندس استرابی شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

در این نمایشگاه حدود پنج هزار عنوان کتاب از پنجاه ناشر مطرح کشور در کنار وسایل کمک آموزشی در معرض نمایش و فروش قرار گرفته است .

 آسیب‌های اجتماعی منشأ وقوع جرایم و برهم زدن امنیت اجتماعی است که ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

عدم آگاهی در شکل‌گیری ناهنجاری‌‌ها و آسیب‌های اجتماعی اثرگذار است که بخش اعظمی از آن بی‌سواد و یا کم‌سواد هستند. برای همین آگاهی بخشی به جامعه می‌تواند بسیاری از معضلات را برطرف کند.

کتاب یکی از ابزارهای آگهی بخشی به جامعه به شمار می‌رود و نسبت به سایر ابزار اطلاع رسانی بهتر، با کیفیت‌تر و برای مدت نامحدود در دسترس قرار دارد.

 هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند جای کتاب را بگیرد زیرا به عنوان یکی از وسایل ارتقاء آگاهی بین مردم است که نقش مهمی در زندگی اجتماعی ایفا می‌کند.

اجتماعی منشأ وقوع جرائم و برهم زدن امنیت اجتماعی است که ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

نمایشگاه به مدت یک ماه جهت بازدید علاقمندان دایر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =