خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار و بازدید از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات

 آقای محسن شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۷/۳۰ از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات بازدید و نشستی با همکاران  داشتند.

در این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کردند وجود ظرفیت های مناسب در زمینه فرهنگ و هنر، توسعه هر چه مطلوب تر و شایسته تر شهرستان  را در زمینه های فرهنگی و هنری محقق می کند.

ایشان خواستار استفاده از ظرفیت های انجمن های هنری شهرستان شده و اظهار امیدواری نمودند : انشاا… با کمک  انجمن ها بتوانیم برای توسعه فرهنگ و هنر این شهرستان اقدامات مثبتی برداریم.

همچنین در این دیدار آقای ملک محمدی مسئول فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشکلات و کمبودها موجودی در حوزه فرهنگ و هنر را بیان نمودند.
پس از پایان این نشست ایشان در ساعت ۱۵ با مهندس قمری فرماندار شهرستان نیز دیدار و گفتگو کردند .

بررسی مسائل مربوط به حوزه فرهنگ وهنر شهرستان از مهم ترین مباحث مطرح شده در این دیدار بود .

در این دیدار صمیمی جناب آقای شریفی ضمن صحبت هایی پیرامون فرهنگ و هنر ،  خواستار نگاه ویژه به شهرستان  شده و گفتند : محلات دارای فرهنگی غنی و هنرمندان بالقوه ای می باشد که باید با نگاه ویژه مسئولان شهرستان و استان در راستای ارتقای استعدادهای آنها گامی اساسی برداشته شود.

ایشان نکو داشت شیخ زین العابدین محلاتی را از اولویت های برگزیده دانسته قول هر گونه همکاری در برگزاری آن را دادند.

سپس آقای شریفی با اشاره به اینکه پتانسیل‌های بسیار خوبی در حوزه فرهنگی شهرستان فرصت بروز دارند، اظهار داشتند : بهتر است بزرگداشت مفاخر ، برنامه های فرهنگی و نشست شعری با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت را در برنامه های اجرایی شهرستان قرار دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =