خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نشست ادبی و مراسم رونمایی کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی

آیین رونمایی مجموعه شعری با عنوان  ” حسرت دیدار  ” اثر عباس ابوطالبی  از شاعران آیینی و پیشکسوت  انجمن ادبی آوای ارغنون در روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۷/۸/۳۰ ساعت ۱۷ در محل مرکز فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید.

این برنامه همزمان با بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن ادبی آوای ارغنون ، و با حضور جمعی از شاعران شهرستان خمین ، انجمن ادبی کرشمه و اعضای انجمن ادبی آوای ارغنون برگزار شد.

در ابتدا آقای ابوطالبی پیرامون انگیزه خود جهت انتشار کتاب و پیشینه شاعری خود مطالبی را عنوان نمودند.

سپس جناب آقای مهدی ملک محمدی با ایراد سخنانی ضمن عرض تبریک به آقای ابوطالبی از فعالیت های اعضای انجمن تشکر کرده عنوان نمودندکه برگزاری این گونه برنامه ها را در شهرستان بسیار ضروری می باشد.

ایشان این اتفاق را به فال نیک گرفته اظهار داشتند : امیدوارم در آینده نزدیک شاهد انتشار مجموعه های سایر شاعران انجمن باشیم.

برگزاری چنین آیینی برای انتشار یک کتاب به خودی خود کاری بسیار نیک است اما هدف اصلی در برپایی چنین نشست هایی به بهانه تولد و رونمایی ، بسترسازی فعالیت برای گردهمایی شاعران در سطح استان  می باشد.

رونمایی یک کتاب کاری پسندیده و برای مخاطبان جالب توجه است زیرا آنها می توانند درباره کتابی که قرار است بزودی مورد استفاده قرار گیرد، اطلاعات لازم را بدست آورند، اطلاعاتی که هویت این کالای فرهنگی را پدیدار می کند.

در بخش دوم برنامه از کتابخوان پیشکسوت شهرستان آقای محمد رجبی نیز تجلیل به عمل آمد .

سپس کتاب نخبگان و صاحب منصبان ورکان ( شهرستان محلات ) تالیف عزیزاله سمیعی از (شهرستان خمین ) توسط آقای امید خسروی انتشارات پرپروک معرفی گردید.

در پایان از هردو هنرمند ادب دوست ، با اهدای هدیه و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =