خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

هفتمین کنگره شعر «آیینه خورشید»

هفتمین همایش شعر ” آئینه خورشید” به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی در روز پنج شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ ساعت ۱۰ صبح  با حضور امام جمعه ، فرماندار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، فرماندهان سپاه  ونیروی انتظامی و جمعی از مسئولین ، شاعران شهرهای قم ، ساوه ، دلیجان و شهرستان محلات برگزار شد.

این همایش به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن ادبی آوای ارغنون ، انجمن ادبی سرچشمه ، بسیج دانشجویی ، دانشگاه پیام نور و بسیج هنرمندان شهرستان محلات در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور برگزار گردید.

 در ابتدا آقای مهدی ملک محمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن عرض خیرمقدم در بیان سخنان خود با تأکید بر بهره گیری از هنر در جهت صدور پیام انقلاب اسلامی گفت : یکی از رساترین و شیواترین راه های نشر ارزشها و فرهنگ‌ها استفاده از ابزار هنر است و هر تمدن و فرهنگی اگر در قالب هنر پیام خود را انتشار دهد  تاثیر گذاری ، گسترش و ماندگاری بیشتری خواهد داشت و ما امیدوریم هنرمندان شهرستان بتوانند با الهام از ارزش های اسلامی و انقلابی آثار فاخر و ماندگاری از خود به جای بگذارند.

همایش با شعر خوانی ۶ نفر از شاعران مدعو خارج از شهرستان و ۸ نفر از شعرای انجمن ادبی آوای ارغنون و سرچشمه محلات و همچنین بهره مندی از شعرخوانی میهمان ویژه مراسم شاعر آئینی کشوری احمد علوی از قم ادامه یافت. 

در پایان این همایش از شاعران ، با اهدای هدیه  و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =