خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نمایشگاه خوشنویسی در فرهنگسرای اندیشه

همزمان با برگزاری اولین همایش انگیزشی بانوان نو آفرین شهرستان محلات ،  نمایشگاهی  از آثار خوشنویسان محلات زنده یاد حاجی فرجی ، صمدی ، مهرابی ، ملاحسینی ، رضایی ، هندی ، شهرام مهر ، براتی  ، شاه حسینی و بانوان اسماعیلی ، محمدی و غلامی در سالن ورودی فرهنگسرای اندیشه  برپا گردید .

این نمایشگاه  با محوریت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ،  به همت انجمن خوشنویسان شعبه محلات در روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۸   برگزار شد .

آثار ارائه شده  شامل ۳۰ اثر از خطوط مختلف و در قالب های سیاه مشق ، قطعه ، چلیپا ، کتابت از احادیث و قطعات ادبی از بزرگان ادب پارسی به رشته تحریر در آمده است.

همچنین حضور خلاقانه خوشنویسان شعبه محلات در این همایش انگیزشی ، با اهدای آثار خوشنویسی بسیار زیبا و ارزشمند به پاس حمایت و قدردانی از بانوان نو آفرین و نخبگان علمی ، فرهنگی نمود پیدا کرد.

خوشنویسان مطرح شعبه محلات با اقدامی هماهنگ تعداد ۲۵ اثر خوشنویسی ارزشمند و فاخر را برای قدردانی از  بانوان برگزیده و خلاق اهدا نمودند .

اقدام هدفمند خوشنویسان شهر با استقبال و قدردانی مسوولان و شرکت کنندگان در همایش روبرو گردید و همچنین بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های جمعی و مجازی نیز پیدا کرده است .

هدف انجمن خوشنویسان شعبه محلات در این اقدام شایسته ،ابتدا  گسترش هنر و ادبیات فاخر و همچنین ایجاد بستری که شاید  رسم و سنگ بنایی باشد برای آینده برای اهدای جوایز فرهنگی و هنری  در همایش ها و برنامه ها ، تا جایگزین  هدایای عادی و معمول شده و از آثار هنری هنرمندان در تمام رشته های هنری در این خصوص  استفاده قرار گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =