خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

پیام تبریک آقای مهدی ملک محمدی به مناسبت روز خبرنگار

چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید. مبارک است روزی که به نام”خبرنگار” نامگذاری شده است.

۱۷ مرداد ماه روز شهید عرصه اطلاع‌‌رسانی ـ محمود صارمی ـ است ؛ شهیدی که تا آخرین لحظات عمر خویش با سلاحش که قلمش بود در مسیر روشنگری گام برداشت و جانش را فدای نام ایران کرد.

این روز یادآور زحمات خالصانه زنان و مردان حقیت طلبی است که در راه اعتلای آگاهی بشریت از هیچ کوششی فروگذار نبوده و نیستند؛ کسانی که تلاش شبانه روزی آنها باعث می‌شود هر روز، روز آنها باشد چرا که حرفه‌شان نه زمان می‌شناسد و نه مکان .

نام گذاری هفدهم مرداد به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه‌ای است برای تقدیر از صداهای شیوا و نگاه‌های بلند نظری که رهنما هستند و یاری‌گر.

خبرنگاران و اصحاب نازنین قلم و اندیشه، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه ” روز خبرنگار ” ، از اینکه در مسیر اشاعه حقیقت و ایفای رسالت خطیر و سترگ آگاهی‌بخشی به مردم از طریق اطلاع‌رسانی دقیق و وثیق همراه با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه‌ای با رعایت شئون انسانی اهتمام ورزیده‌اید ؛ تشکر نموده و این روز ارزشمند را به شما تبریک عرض می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =