خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

جشن تجلیل از پیشکسوتان هنر شهرستان محلات

 همزمان با فرا رسیدن عید  سعید قربان و روز خبرنگار ، آیین تجلیل از پیشکسوتان هنر و خبرنگاران شهرستان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  ، شهرداری و شورای اسلامی در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۵/۲۰ در مکان آمفی تئاتر بوستان سلامت ساعت ۲۰/۳۰ برگزار گردید.

هنر یکی از عناصر موثر در زندگی انسان‌ها است و همواره به عنوان انعکاس از توانایی‌های فکری، دستی و عاطفی بشر منعکس شده و با زندگی انسان‌ها و انسانیت گره خورده است و هنرمندان به عنوان گروه‌های مرجع جامعه نقش ارزنده‌ای در حل مسائل اجتماعی می توانند داشته باشند و برای این تأثیر گذاری علاوه بر حضور هنرمندانه شان، گفتگوهایشان با همدیگر و با متصدیان آسیبهای اجتماعی می‌تواند در جامعه سازنده وموثر واقع شود آنان می‌توانند با خلق آثار هنری خود ، روح تازه‌ای به شهر ببخشند و جامعه ما امروز وامدار هنر این بزرگان است .

هنرمندان پیشکسوت و تاثیر گذار در هنر شهرستان و خبرنگاران نشریات و رسانه ها با اهدای لوح سپاس ، تندیس و هدایای نقدی ، تجلیل شدند.

اجرای موسیقی زنده سنتی و پاپ ، شعر خوانی ، پخش کلیپ از فعالیت های انجمن های ادبی ، تجسمی ، نمایش ، خوشنویسی ، موسیقی فیلم و عکس از برنامه های جانبی این مراسم بود.

این برنامه در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =