خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نشست هنرمندان با مسئولین صندوق اعتباری هنر

نشست صمیمی دکتر وحیدی فر قائم مقام صندوق اعتباری هنر کشور با فعالین هنر و فرهنگ و رسانه شهرستان در روز چهارشنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۶ در محل مرکز فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات برگزار گردید.

 در این نشست که با حضور خانم حق شعار مشاور مدیر عامل صندوق اعتباری هنر ، رئیس اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی ، کارشناسان  استان و شهرستان  برگزار گردید ، مشکلات بیمه هنرمندان مورد بررسی قرار گرفت.

 در ابتدا خانم زهرا حق شعار، ضمن بیان قوانین و ضوابط صندوق  و استفاده از تسهیلات و خدمات قابل استفاده هنرمندان گفت : هدف ما شناسایی چهره های گمنام فرهنگی و هنری  است . هدف ما از برگزاری این نشست ها در خواست از هنرمندان است که روحیه مطالبه گری داشته و تقاضای های خود را به گوش نهادهای مسئول و مرتبط برسانند.

سپس هنرمندان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

 در ادامه دکتر منصور وحیدی فر، معاون صندوق اعتباری هنر، سفرهای حمایتی را یکی از مهمترین برنامه های صندوق نام برد و گفت : برقراری این تعاملات و ارتباطات متقابل با هنرمندان سراسر کشور سبب ارائه خدمات عادلانه تری میان جامعه فرهنگ و هنر کشور گردیده و باعث شده  نسبت عادلانه تری میان تهران و سایر استان ها برقرار شود.

 معاون اعضا صندوق اعتباری هنر، افزود : صندوق اعتباری هنر در بخش های مختلف : بیمه تأمین اجتماعی، بیمه درمان تکمیلی، طرح تکریم، کمک مستمری و تسهیلات خدمات خود را به فعالان فرهنگی و هنری کشور ارائه می دهد و در راستای رفع دغدغه های هنرمندان عضو تلاش می کند.

 در انتهای تیم مذکور  با حضور در دو آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی از آنجا بازدید نمودند.