خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

آیین رونمایی مجموعه کتاب های استاد علی بخشی

آیین رونمایی ” دوره کتاب های برندگان جایزه نوبل ” به نویسندگی استاد علی بخشی در روز چهارشنبه ۲۴/۱۰/۱۳۹۳ ساعت ۱۶ در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید. این مراسم همزمان با هفته فرهنگی در نشست با فعالین فرهنگی و اجتماعی و نخبگان شهرستان باحضور استاندارو معاونین ایشان ، دکترسلیمی نماینده مردم شهرستان های محلات و دلیجان ، فرماندار، بخشدار ، شهردار، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین شهرستان انجام گرفت .
در ابتدا فرماندار ضمن عرض خیرمقدم سخنانی پیرامون هفته فرهنگی و پتانسیل های موجود شهرستان سخنانی را بیان نمود.

سپس تعدادی از نخبگان و فعالان فرهنگی شهرستان مطالبی پیرامون توسعه فرهنگی ،اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی ، فرهنگ بومی و میراث فرهنگی و… شهرستان و مشکلات روبروی آن عنوان کردند.

در ادامه استاندار استان مرکزی به بیان سخنانی پیرامون جلسه پرداختند. ایشان فراهم آمدن شرایط مناسب برای هنرمندان را بسیارمهم دانسته اظهار داشتند: باید شرایط را برای فعالیت هنرمندان و کسانیکه می خواهند فعالیت های فرهنگی داشته باشند فراهم کنیم تا بتوانند آثار خود را بازگو کنند و جامعه را به سمت و سوئی که اسلام و انقلاب می خواهد هدایت کنند.حفظ آثار فرهنگی و میراثی که هنرمندان و سازندگان در قرون مختلف خلق کردند یادآور تاریخ و بیانگر فعالیت هایی است که در قرون و اعصار گذشته شکل گرفته است.

پس از پایان بیانات استاندار طی مراسمی از مجموعه کتابهای استاد علی بخشی رونمایی به عمل آمد. استاد علی بخشی از فرهیختگان شهرستان و مولف کتاب های زیادی با موضوعات مختلف می باشد. ایشان موفق به دریافت رتبه برتر کشوری در مقاله نویسی، پژوهشگر برتر و پیشکسوت نمونه استان گردیده است .

کتب رونمایی شده وی تالیف و ترجمه زندگینامه برندگان جایزه نوبل در رشته های فیزیک ، شیمی ، پزشکی ، اقتصاد و ادبیات از سال ۱۹۰۱ الی سال ۲۰۱۳ می باشد .

در پایان با اهدای لوح سپاس و هدایا از نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی برگزیده شهرستان تجلیل به عمل آمد.

3930823 (4) 3930823 (7) 3930823 (3) 3930823 (10) 3930823 (11) 3930823 (12) 3930823 (10) 3930823 (15) 3930823 (14)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =