خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

جلسه کارگروه فرهنگ و هنر و رسانه ستاد فرهنگی دهه فجر

با توجه به نزدیک شدن به دهه مبارک فجر و انجام برنامه های فرهنگی هنری در سطح شهرستان ، جلسه کارگروه فرهنگ و هنر و رسانه ستاد فرهنگی دهه فجر با حضور آقای عباس ابراهیمی مسئول بسیج هنرمندان و آقای مهدی ملک محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از سرگروه های انجمن های فرهنگی ، هنری  تحت پوشش این اداره در روز دوشنبه ۶ بهمن ماه برگزارشد.

در این جلسه آقای ملک محمدی با عنایت به فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و برنامه ریزی  گرامیداشت این ایام اظهار داشت : با گذشت ۴۲ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و فشارهای حداکثری معاندان و دشمنان قسم خورده ی انقلاب هنوز هم می بیینیم انقلاب اسلامی سرافراز و سر بلند در جایگاه رفیع خود ایستاده و دشمنان انقلاب یکی پس از دیگری نابود واز یادها و خاطره ها فراموش می شوند.

وی با اشاره به همزمانی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و هفته گرامی داشت مقام مادر ابراز امیدواری کرد : انشاالله با اجرای برنامه های متنوع  فرهنگی و هنری درسطح شهرستان شاهد شور و نشاط مضاعف در گرامیداشت  دهه فجر فاطمی باشیم.

ایشان با توجه به اینکه امسال شرایط خاصی جهت برگزاری برنامه های دهه فجر به وجود آمده است افزود: پوشش این برنامه ها هم طبعا به صورت ویژه ای خواهد بود.

برپایی نمایشگاه های نقاشی ، طراحی ، عکاسی همراه با کتابت خوشنویسی ، برگزاری ورک شاپ نقاشی بانوان و جنگ های شادی توسط انجمن های هنری در فضای مجازی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از برنامه های این اداره در دهه مبارک فجر می باشد.