خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

شرکت‌ در راهپیمایی مجازی ۲۲ بهمن

مردم ایران هر سال در ایام دهه فجر که رنگ و بوی شهر با سرودهای انقلابی و بنرهای رنگارنگ در خیابان ها و پرچم های سه رنگ در میادین شهرها جلوه خاصی پیدا می کرد، خود را برای برپایی جشن پیروزی و راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده می کردند اما امسال قرار است جشنی متفاوت را تجربه کنیم و با توجه به این که در یک سال اخیر حضور ویروس کرونا را در اجتماعات پذیرفته ایم، قرار شده برای حفظ سلامتی مردم جشن واقعی نداشته باشیم و در فضای مجازی چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب را با شکلی متفاوت جشن بگیریم.

مسئولان و دست اندرکاران هم از مدت ها پیش گفته بودند اگر وضعیت همه‌گیری کرونا همچنان پایدار باشد، از برگزاری راهپیمایی محروم خواهیم بود. این مطلب را هم رئیس جمهوری گفت، هم قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و هم مسئولان وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی.

مردم می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در راهپیمایی مجازی ۲۲ بهمن شرکت کنند، این امکان در پایگاه اینترنتی سازمان فضای مجازی سراج به نام بهمن ۹۹ نیز فراهم آمده که با مشارکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران صورت گرفته و کار ثبت نام از ۱۲ بهمن آغاز شده است.

جهت شرکت در راهپیمایی مجازی به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://bahman99.ir