خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی

هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی در ایام نورز برگزار می شود. این جشنواره از ۲۰ اسفندماه ۹۹ فراخوان شده و کودکان و دانش آموزان فرصت دارند تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ آثار خود را ارسال کنند.

این جشنوار با هدف آشنایی کودکان با جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ، ترویج و نشر اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ صلح، دوستی و مهروزی و شکوفا شدن استعداد های کودکان و ترغیب تفکر و خلاقیت آنان با استفاده از زبان نقاشی کودکانه برای بیان مفاهیم صلح و دوستی برگزار می شود.

در این جشنواره کودکان می توانند یک نقاشی با توجه به اهداف جمعیت هلال احمر و موضوع صلح و دوستی کشیده و تصویر آن را با ذکر مشخصات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تماس منزل، و همراه والدین را به شماره واتساپ “۰۹۰۳۵۹۲۵۸۰۴” تا ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ ارسال کنند.

همه کودکان در سنین ۵ تا ۱۲ سال می‌توانند به تفکیک در یکی از دو رده سنی ۵ تا ۸ سال و ۹ تا ۱۲ سال این مسابقه شرکت کنند، همچنین تکنیک نقاشی آزاد است و می بایست در ابعاد A4 ترسیم شود.

در آثار ارسالی تناسب نقاشی با موضوع و خلاقیت بیان مفاهیم صلح و دوستی با زبان نقاشی کودکانه و جذابیت در طرح و رنگ آمیزی توجه شود.